Македонија
1. јуни 2021 - 18:07

24-годишна девојка нападната во казино во Шуто Оризари

Синоќа околу 21.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека околу 20.55 часот во казино на подрачје на Шуто Оризари, Ј.З.(24) од Скопје била физички нападната од Д.Н, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.