Македонија
26. јуни 2022 - 17:04

21-годишно момче нападнато пред казино во Струмица

На 25.05.2022 во 22.30 часот во Полициска станица Струмица, М.Д.(21) пријавил дека во 22.00 часот кај казино во Струмица, по претходна расправија, бил физички нападнат од В.Н., соопштија од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.