Фудбал
6. December 2016 - 14:58

17ч: Директен пренос од футсал мечот БиХ-Португалија на ТВ Сител 3

Продолжуваат возбудувањата на футсал турнирот во спортската сала „Борис Трајковски“ во Скопје на кој учествуваат селекциите на Македонија, БиХ и Португалија. 

Денеска на програмата е пресметката помеѓу БиХ и Португалија со директен пренос на ТВ Сител 3 во 17 часот.