Македонија
25. October 2020 - 14:52

16-годишник од Куманово нападнат од неколку лица

Вчера во 23,50 часот В.И.(41) од Куманово пријавил дека во Куманово неговиот 16 годишен син бил физички нападнат од неколку лица, стои во соопштението од МВР. 

Се работи на расчистување на случајот.